سرویس اجتماعی | کد خبر: 62197
تاریخ انتشار: 1396/11/20 - 15:10:57

مسئولان خالصانه و برای رضای خدا به مردم خدمت کنند/حرف مردم شکایت از فساد و تبعیض است

فاروج من-امام‌جمعه شهرستان فاروج با تأکید بر اینکه مسئولان باید خالصانه و برای رضای خدا به مردم خدمت کنند گفت حرف مردم شکایت از فساد و تبعیض است لذا باید برخورد با ظلم و فساد در کارگزاران حکومتی شدیدتر باشد

 

به گزارش فاروج من؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی قلی زاده در خطبه‌های نماز جمعه امروز فاروج گفت امسال به دلیل یاوه‌گویی‌های برخی از دولتمردان امریکا و غیر امریکا، مردم احساس می‌کنند که دشمن در حال کمین گرفتن و درصدد دشمنی است و به همین علت، به حول قوه الهی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از همیشه گرم‌تر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد.

قلی زاده عدالت اجتماعی را یکی از سیاست‌های اصولی نظام دانسته و ادامه داد برخورد با ظلم و فساد در میان کارگزاران حکومتی باید شدیدتر وجدی‌تر از بقیه موارد باشد، جمهوری اسلامی ایران انقلابی مردمی بود و مردم همان کسانی هستند که حماسه 22 بهمن 57 را به وجود آوردند.

وی در ادامه اضافه کرد این مردم همان کسانی هستند که پس از وارد شدن اغتشاشگران به صحنه، حتی اگر اعتراضی هم داشتند، خود را کنار کشیدند و در روز ۹ دی به میدان آمدند مردم را بشناسید و خالصانه و برای رضای خدا، برای مردم کارکنید زیرا خداوند از ما مسئولان خواسته است خادم مردم باشیم و به آن‌ها خدمت کنیم.

امام‌جمعه شهرستان فاروج گفت حرف مردم، شکایت از فساد و تبعیض است، مردم بسیاری از مشکلات را تحمل می‌کنند اما از فساد و تبعیض شِکوه دارند و آن را تحمل نمی‌کنند، بنابراین مسئولین هر سه قوه باید به‌طورجدی با فساد مبارزه کنند.

قلی زاده راه برون‌رفت از مشکلات کشور را پای بندی به اصول و مبانی انقلاب اسلامی دانسته و گفت باید ضمن قطع امید از بیگانگان به سرمایه‌های داخلی متکی بود و به نیروهای جوان اعتماد کرد، تولید علم و نوآوری از مواردی است که با یک مدیریت جهادی نیاز به توجه دارد.

خطیب جمعه فاروج ضمن تقدیر از رئیس‌جمهور گفت قدرت دفاعى هم جزو قدرت ملى است و تا روزى كه تهديد عليه ما وجود دارد، بايد قدرت دفاعى‏مان را تقويت كنيم، مسؤولين ما براى توانمندى دفاعی‌شان نياز به مذاكره با هیچ‌کسی و توافق با هيچ قدرتى ندارند و نخواهند داشت. جواب ما هم بسيار روشن است، آنچه براى دفاع از اين كشور، هر نوع سلاحى با هر نوع قدرتى اگر نياز داشته باشيم در چارچوب مقررات و قوانين و فتاواى رهبرى‏مان تهيه خواهيم كرد.

انتهای پیام./


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر