سرویس اجتماعی | کد خبر: 62474
تاریخ انتشار: 1396/11/25 - 16:29:33

خدمت به مردم، وظیفه شهرداری است/استارت آماده‌سازی شهر برای عید نوروز

فاروج من-سرپرست شهرداری فاروج خدمت به مردم را وظیفه ذاتی شهرداری دانسته و از شروع عملیات زیباسازی شهر برای عید خبر داد

علی‌اصغر گل محمدیان در گفتگو با خبرنگار  فاروج من گفت: شهرداری وظیفه‌اش خدمت به مردم است و ما نیز در این نهاد نهایت تلاش خود راداریم تا این امر تحقق یابد. در روزهای گذشته اقدامات و مناسب‌سازی‌هایی در شهر صورت گرفته است و با بهتر شدن آب‌وهوا بهسازی معابر ادامه خواهد یافت.

گل محمدیان به آغاز فرایند عمرانی و زیباسازی شهر برای عید نوروز اشاره‌کرده و افزود: برای زیباسازی شهر المان‌های مختلفی تدارک دیده‌شده و برنامه‌های مختلفی در نظر داریم که با نزدیک شدن به اواخر اسفند یک‌به‌یک اجرا می‌شود.

وی افزود: تاکنون 10 گروه مختلف از سراسر خراسان بزرگ ایده‌ها و طرح‌های خود را به شهرداری ارائه کرده‌اند که پس از بررسی توسط اعضای شورای اسلامی شهر و کارشناسان شهرداری و با توجه به بودجه‌ی شهرداری تاکنون سه طرح تائید شده و این المان‌ها قبل از عید نوروز در نقاط مختلف شهر نصب می‌شوند.

سرپرست شهرداری فاروج بر لزوم توجه به ظرفیت‌های داخل شهرستان تأکید کرده و ادامه داد: برای این المان‌های نوروزی، پیشنهاد هنرمندان تیتکانلو و فاروجی تائید شده و تلاش کردیم تا نیازهای خود را با توجه به ظرفیت‌های داخل شهرستان برطرف سازیم.

گل محمدیان در ادامه اظهار داشت: برای رفاه حال مسافرین عبوری، سرویس‌های بهداشتی و آبخوری‌های پارک وحدت بهسازی شده و محیط داخل پارک نیز بازسازی می‌شود، همچنین تعداد 4 سوئیت با امکانات کامل ساخته‌شده که در مراحل پایانی کار است و برای عید نوروز در دسترس مسافران قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به آغاز روند اجرایی تونل سبز در دو ورودی شهر گفت: هدف ما فراهم آوردن حداکثر امکانات با توجه به ظرفیت و بودجه شهرداری است تا بتوانیم به‌جای یک شهر عبوری، شهری مقصدی برای گردشگران باشیم.

انتهای پیام./


با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر