سرویس سیاسی | کد خبر: 64613
تاریخ انتشار: 1397/01/30 - 14:44:34

متهم به قتل با پای خود به کلانتری رفت

 						متهم به قتل با پای خود به کلانتری رفت 					,

تنها مظنون قتل شبانه پسر جوان که مدت هاست به سرطان خون مبتلا ست، پس از معرفی خود به پلیس مدعی شد که در جنایت نقشی نداشته است.

به گزارش ایران، بامداد 27 فروردین مأموران کلانتری 160 خزانه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ پسر نوجوانی در بیمارستان خبر دادند. دربررسی‌ها مشخص شد که پسر نوجوان 72 ساعت قبل به همراه دوستش و زن مطلقه‌ای در حال عبور از خیابان بوده که مرد جوانی به نام ایرج با قمه به آنها حمله کرده و مقتول و دوستش بشدت مجروح می‌شوند.

درحالی که به نظر می‌رسید ایرج به خاطر علاقه به زن جوان دست به این جنایت زده است، دستور بازداشت او صادر شد. بررسی‌ها ادامه داشت تا این‌که شامگاه 28 فروردین ایرج خود را به پلیس معرفی کرد. او که مدعی است در این جنایت نقشی نداشته است در تحقیقات گفت: 4 سال قبل سرطان خون گرفتم و دو بچه دارم. من سرگرم زندگی و بیماری‌ام هستم و اصلاً از زن جوان و ماجرای درگیری خبری ندارم. به من گفتند پلیس در جست و جوی من است و به محض اطلاع از این خبر خودم را معرفی کردم. بدنبال اظهارات مرد جوان بازپرس جنایی دستور ادامه تحقیقات و بررسی اظهارات تنها مظنون پرونده را صادر کرد.

برچسب ها:

با تشکر
نظر شما ثبت و پس از بررسی انتشار میابد.
ارسال نظر
نام :
ایمیل
نظر