اخبار روز دنیا
صفحه شماره :1


کمیته تبلیغات نمایشگاه کتاب تسویه نکرده، طلبکار شد/ ارشاد باید غرامت بدهد!

روند واسپاری امور به تشکل‌های نشر امسال در نمایشگاه کتاب بازهم ادامه داشت و برخی کمیته‌ها به صنف واگذار شد و یکی از آنها کمیته تبلیغات و بازرگانی بود

پکن ماه آینده میزبان «حسن روحانی» خواهد بود

وزارت خارجه چین اعلام کرد که ماه آینده میلادی (ژوئن)، در یکی از شهرهای ساحلی چین، میزبان رئیس‌جمهور ایران خواهد بود.

تعطیلات زمستانی مدارس به کجا رسید؟

عضو کمیسیون آموزش مجلس درباره تعطیلات زمستانی مدارس توضیحاتی ارائه کرد.

مفهوم شناسی سلطان در قرآن

برخی از واژگان قرآن هرچند جزء واژگان غریب به شمار نمی آیند، ضروری است به خاطر کاربرد در معانی یا مصادیق گونه گون، به صورت دقیق و جامع بررسی شوند.

&#۱۷۱;چگونه "ارز" از کشور خارج می‌شود؟&#۱۸۷;

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس سه روش خروج ارز از کشور را تشریح کرد.

دروغ های عجیبی که در باره"اون"به کله مردم کشورش فرو می کنند/۱۵۰۰کتاب نوشته؛دستشویی نمی رود و//

جامعه > سرگرمی - روزنامه شهروند نوشت:در کره‌شمالی، دولت ادعاهایی را در مورد رهبران این کشور منتشر می‌کند که باعث می‌شود آنها خداگونه یا فرا انسان نشان داده شوند. مردم کره‌شمالی که ارتباط اندکی با جهان خارج دارند، هیچ راهی برای به چالش کشیدن این ادعاها ندارند.

اجرای سیزدهمین طرح حمایت غذایی برای مددجویان در کرمانشاه

کرمانشاه- مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: سیزدهمین طرح حمایت غذایی به مناسبت ماه مبارک رمضان در کرمانشاه از در حال اجرا است.

پژمانفر: صدا و سیما به انتقادات پاسخگو نیست

رئیس کمیسیون فرهنگی از مشکلات نظارتی در کشور می‌گوید و لزوم توجه بیشتر بر محتوای تولید شده در فضای مجازی و همچنین از نحوه عملکرد صدا و سیما و شیوه نظارت بر آن گلایه‌مند است.

خروج شرکت‌های با منافع آمریکایی از ایران

رضا خیامیان گفت: در دیدار اخیر بخش خصوصی صنعت نفت با کمیسیونر انرژی اتحادیه اروپا مطرح شد که شرکت‌های بزرگ با منافع آمریکایی از ایران خارج می‌شوند اما شرکت‌های کوچک صاحب دانش فنی در ایران می‌مانند.

رشد معاملات مسکن در اردیبهشت‌ماه +جدول

تعداد معاملات آپارتمان مسکونی شهر تهران در اردیبهشت ماه سال 1397 به 19.1 هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل 278.7 و در مقایسه با اردیبهشت ماه سال گذشته 16.7 درصد افزایش نشان می‌دهد.